Allied Telesis 100FX SM BiDi SFP AT-SPFXBD-LC-13

AT-SPFXBD-LC-13; 100BaseFX, TX=1310nm, Single-mode BiDi fibre SFP ... viac
Objednávací kód: 502545892
Kód výrobcu: AT-SPFXBD-LC-13
Výrobca: ALLIED TELESIS
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: na objednávku
Cena bez DPH: 109,55 €
Cena s DPH: 131,46 €
Porovnání Oblíbené

AT-SPFXBD-LC-13

100BaseFX, TX=1310nm, Single-mode BiDi fibre SFP

-|CZ|SK|EN