Allied Telesis 10G 850nm MM 300m AT-XPSR

AT-XPSR; 850nm 10G XFP - Hot Swappable, 300M using High bandwidth MMF K tomuto produktu je nutné objednat službu Net.Cover servis. odkaz na stránky výrobce: https://www.alliedtelesis.com/sites/default/files/xpsr_ds.pdf ... viac
Objednávací kód: 50254588
Kód výrobcu: AT-XPSR
Výrobca: ALLIED TELESIS
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: obvykle 2 týždne
Cena bez DPH: 677,86 €
Cena s DPH: 813,43 €
Porovnání Oblíbené

AT-XPSR
850nm 10G XFP - Hot Swappable, 300M using High bandwidth MMF

K tomuto produktu je nutné objednat službu Net.Cover servis.

odkaz na stránky výrobce:

https://www.alliedtelesis.com/sites/default/files/xpsr_ds.pdf

-|CZ|SK|EN