• zrušiť

    Podkategória

  • zrušiť

    Výrobcovia

  • Síťové prvky aktivní

  • zrušiť

    Provedení switche

  • zrušiť

    Rychlost LAN max.

  • zrušiť

    Rychlost Wi-Fi max.

  • zrušiť

    Management

  • zrušiť

    Počet LAN portů

  • zrušiť

    Typ

  • zrušiť

    Délka (m)

  • zrušiť

    Barva

  • zrušiť

    Verze datového rozhraní

  • zrušiť

    Ethernetový kabel - kategorie

Více parametrů ...

A-LINK - Sieťové prvky aktívne

Snímok Kód Názov Dostupnosť Cena Operácie
5139221G01 SFP 1G MM 850nm 550m Cisco obvykle 8 dní 10,75 €
5139221G07 SFP 1G WDMB Tx:1550 Rx:1310 2km Cisco  24 hodín 19,25 €
5139221G10 SFP 1G WDMA Tx:1310 Rx:1550 2km DDM Cisco obvykle 8 dní 20,00 €
5139221G11 SFP 1G WDMB Tx:1550 Rx:1310 2km DDM Cisco obvykle 8 dní 20,00 €
51392310G03 SFPplus 10G Cable 3M Cisco Odber nasl.prac.deň, ak nie je skladom v predajni 30,43 €
51392310G05 SFPplus 10G Cable 5M Cisco Odber nasl.prac.deň, ak nie je skladom v predajni 51,25 €
513921100M01 SFP 100M MM 1310nm 2km Cisco Odber nasl.prac.deň, ak nie je skladom v predajni 17,63 €
513921100M02 SFP 100M SM 1310nm 20km Cisco obvykle 8 dní 20,17 €
5139221G02 SFP 1G SM 1310nm 20km Cisco obvykle 8 dní 12,84 €
5139221G03 SFP 1G SM 1310nm 40km Cisco obvykle 8 dní 43,24 €
5139221G04 SFP 100/ 1000M RJ45 Cisco obvykle 8 dní 22,43 €
5139221G05 SFP 1G RJ45 Cisco obvykle 8 dní 22,43 €
5139221G06 SFP 1G WDMA Tx:1310 Rx:1550 2km Cisco  24 hodín 19,25 €
5139221G08 SFP 1G WDMA Tx:1310 Rx:1550 20km Cisco obvykle 8 dní 19,25 €
5139221G09 SFP 1G WDMB Tx:1550 Rx:1310 20km Cisco obvykle 8 dní 26,41 €